Kategórie produktov

 

Heureka

 

heureka

TOVAR V AKCII

Vaša cena 167,00 EUR
Vaša cena 16,00 EUR
Vaša cena 120,00 EUR

 

 


ZNAČKY

 

 

Montane je britská značka vlastnená a riadená ľuďmi s vášňou pre šport v prírode.

I napriek pomerne krátkej histórii od založenia značky v roku 1993 si produkty značky MONTANE získali priazeň ľudí po celom svete a stali sa voľbou číslo 1. pre mnoho závodných tímov, expedícií, horských záchranných služieb, dobrovoľných záchranárov, outdoor profesionálov, horolezcov ako i amatérskych fanúšikov pobytu v prírode.

V súčasnosti sú produkty značky MONTANE distribuované po celom svete vo viac ako 33 krajinách vrátane trhov ako USA, Japonsko, Nemecko, Austrália, Kanada, Taliansko, Nórsko, Španielsko, Švajčiarsko, Taiwan, Česká republika a konečne aj u nás, na Slovensku :)

Choďte ďalej a rýchlejšie s MONTANE.

www.montane.co.uk

Viking Footwear je nórsky výrobca obuvi založený v roku 1920, čím sa radí medzi najstarších výrobcov športovej obuvi na svete.
Viking Footwear začal ako jeden z prvých na svete vyrábať obuv s použitím membrány GORE-TEX.
Súčasná ponuka tvorí kompletný sortiment obuvi pre náročnú turistiku, poľovníctvo a rybárstvo, ľahkú turistiku ako aj kompletný detský sortiment obuvi, všetko prevažne s použitím membrány GORE-TEX.
Ďalej nájdeme v ponuke značkové materiály a technológie ako je napr. VIBRAM alebo BOA Lacing System.

Výrobky značky VIKING je možné nájsť v Škandinávskych krajinách, kde je VIKING jednotkou na trhu, ďalej v Nemecku, Rakúsku, Ruskej federácii, na Islande, vo Švajčiarsku, Taliansku, Poľsku, Rumunsku, Bulharsku, Francúzsku, Holandsku, Českej republike ako aj na Slovensku.

www.vikingfootwear.com

 

 

 

Britská značka ponúkajúca vynikajúci pomer ceny/kvality. Produkty z membrány GORE-TEX za bezkonkurenčné ceny, POLARTEC, nohavice, tričká, termoprádlo, vodeodolné bundy a nohavice, ruksaky, spacáky a mnoho ďalšieho.

www.sprayway.com

 

 

fn logo

 

 

trps

 

 

petzl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MmIyZjM4ZD